B72547E3200K000
Product Categories
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
B72547E3200K000
Voltage Rating AC : 20 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 1.2 kA
Surge Energy Rating : 12 J
Termination Style : Through Hole
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 58 V
Voltage Rating DC : 26 VDC
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Capacitance : 470 nF